A webáruház böngészésével elfogadja, hogy cookie-kat helyezzünk el az Ön számítógépén abból a célból, hogy elemezni tudjuk, hogyan használja honlapunkat. Hogyha nem egyezik bele, hogy cookie-kat használjunk, amikor Ön ezen az oldalon böngészik, előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog teljes körűen működni.
Menü

Historia Pink Gin csomag tonikokkal és ajándék szívószállal

Ár:
15.650 Ft
14.085 Ft (11.091 Ft + ÁFA)
Kedvezmény: 10%
Az akció időtartama:
2022. 03. 23. - 2023. 12. 31.
Cikkszám: KB0010
Elérhetőség: Raktáron / Átvehető üzletünkben
Historia Pink Gin csomag tonikokkal és ajándék szívószállal
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db

Ingyenes szállítás

                                                   

 

 

 

 

 


 

  

 

 

 

Leírás és Paraméterek

A csomag tartalma:

  • 1 db Historia Hungarian Pink Gin 0,7L
  • 2 db Artisan Pink grapefruit Tonic
  • 1 db 4 rétegű papír szívószál - fehér, 35 db/csomag

Historia - ahol a történetek kezdődnek

Egy újabb magyar termék, amire büszkék lehetünk: a Historia gin 2021-ben látta meg a napvilágot - 2022-ben pedig már meg is érkezett a második változata, a Historia Pink Gin.

A Historia nemcsak Budapest előtt tiszteleg, hanem készítője legkedvesebb budapesti emlékeit is palackba sűrítette. Legyen szó romantikus vacsoráról, baráti összejövetelről vagy egy fárasztó, nap végi lazulásról - ez a magyar premium gin minden alkalomhoz tökéletesen illik. A Historia gin a különleges kalandok krónikásaként a legendás pillanatokban is elkísér. Mindenkinek van egy története, és a tiéd most kezdődik...

Kellemes ízvilágát a hibiszkusz, eper, nőszirom, koriander, és persze az elmaradhatatlan boróka csábító összhatásának köszönhetjük.

Származási hely: Magyarország
Lepárló/gyártó: Somlóhegy/Somló spirit

Az Artisan tonik külsőre és belsőre is különleges: a stílusos megjelenésű palack egyedi ízvilágú tonikot rejt, mely a legtöbb ginhez remekül passzol.
A Pink Grapefruit fanyar gyümölcsös, vérnarancsos és enyhén kesernyés íze pillanatok alatt felpezsdíti a gin tonikunkat. Kiváló választás prémium ginek mellé.
100%-ban természetes összetevőkből áll.

A G&T-ea Nanopack Koktélfűszer 6 darabos szettjének dobozkái háromféle ízvariációt rejtenek: a legismertebb koktélokat elevenítik fel a poharunkban. Szórj belőlük egy keveset a kedvenc vodkádba, tequiládba, vagy fehér rumodba!
 A Cosmopolitanban pirosbogyós gyümölcsök keverednek frissítő citrusokkal: ez az ízvilág remekül passzol a vodkához.
A Margarita fűszerkeveréket tequilához ajánljuk: izgalmas ízeit a citrusok uralják.
A Daikiri Peach pedig letisztult, selymes aromákkal gazdagítja a koktélod.
 100%-ban természetes összetevőket tartalmaz, adalékanyagok, allergének és tartósítószerek nélkül.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés